Ochota – przyjazna dzielnica !

Nie każdy wie, że Ochota jest najgęściej zaludnioną dzielnicą Warszawy. Co zatem przyciąga do niej swych mieszkańców? Niewątpliwie jednym z wielu atutów jest jej położenie. Bliskość głównych węzłów komunikacyjnych sprzyja osiedlaniu się osób często podróżujących, ceniących sobie łatwy dostęp do centrum stolicy jak i jej okolic.

Ponadto dzielnica charakteryzuje się bogatą infrastrukturą handlowo-usługową, gdyż na jej obszarze znajdują się szkoły, przedszkola, banki, liczne sklepy, punkty usługowe i wszystko co niezbędne do funkcjonowania w Warszawie. Dla osób ceniących sobie spokój idealną alternatywą  jest bogata infrastruktura sportowo- rekreacyjna, a w tym liczne ścieżki rowerowe, skwery oraz parki m.in. Park Zachodni, Park Szczęśliwicki, Fort Rakowiec.
Pomimo, iż Ochota kojarzona jest głównie z powojennymi kamienicami, trzeba przyznać, że wiele się w niej zmienia. Obecne inwestycje skierowane są w dużej mierze dla chcących osiedlić się w Warszawie i ze względu na dużą aktywność cenią sobie bliskość infrastruktury. Nowopowstałe osiedla nadają dzielnicy świeżości i nowoczesnego wyglądu.

Mieszkania Warszawa – Ochota – sprawdź najnowsze oferty!

#mieszkania warszawa,  #ochota
Następny artykuł z kategorii: Wilanów pozytywną odskocznią