Loader

Wynajem
nieruchomości

Jesteśmy specjalistami od wynajmu w Warszawie. Pomożemy znaleźć Ci doskonałą nieruchomość, a potem najemców, którzy docenią jej zalety. Tak pomagamy naszym klientom budować stabilne inwestycje.

Sprzedaż
nieruchomości

Doradzamy w zakupie i sprzedaży nieruchomości w Warszawie i okolicach. Pomożemy znaleźć idealną inwestycję lub najlepszego kupca, zwracając uwagę na specyfikę warszawskiego rynku.

Komercja i doradztwo
inwestycyjne

Świadczy usługi w obsłudze klientów zainteresowanych zakupem i sprzedażą oraz najmem nieruchomości komercyjnych. Przygotowujemy analizy opłacalności inwestycji i pomagamy naszym klientom przy pozyskaniu finansowania.

Zarządzanie
najmem

Bezpieczna inwestycja w nieruchomość nie musi oznaczać indywidualnego zarządzania. Z LOCO Real Estate zyskasz spokój i gwarancję profesjonalnej obsługi.

Home
Staging

Jakie wrażenie, jakie robi Twoje mieszkanie na kupcach lub najemcach? Liczy się pierwsze 5 sekund! Przyciągnij dzięki profesjonalnej usłudze aranżacji wnętrz (home staging).

Remonty
nieruchomości

Pomożemy Ci zorganizować remont mieszkania na wynajem lub sprzedaż. Nasza ekipa fachowców z 15-letnim doświadczeniem odświeży wnętrze lub dokona gruntownego remontu według Twoich wytycznych.

Sprzątanie
nieruchomości

Zapewnimy stały porządek i czystość w Twoim apartamencie, mieszkaniu czy domu. Wyręczymy Cię z obowiązków, na które nie masz czasu. Nasz zespół gwarantuje schludność, szybkość działania i dyskrecję.

Relokacja
ekspresowa

Sprawiamy, że przeprowadzka do Warszawy staje się łatwa, nawet dla obcokrajowców. Przewieziemy wszystko na nowe miejsce, i zapewnimy Ci pełen komfortu startu w nowym kraju.