Loader

LOCO Real Estate - krok po kroku i rok po roku

Od 2010 roku zbierając doświadczenia i wiedzę staliśmy się ekspertami w zakresie nieruchomości mieszkaniowych oraz rozpoznawalną marką na rynku nieruchomości w Warszawie.

Nasza oferta wyczerpuje potrzeby zarówno indywidualnych właścicieli nieruchomości, inwestorów, ale także osób poszukujących nowego DOMU.

Przez te wszystkie lata spotkaliśmy się z większością problemów związanych z nieruchomościami.

Wypracowaliśmy etyczne standardy działań, stale podnosimy swoje kwalifikacje i podążamy za dynamicznie zmieniającym się rynkiem.

W codziennej pracy staramy się zawsze łączyć dwa podstawowe elementy, które w naszej ocenie są wymogiem ze strony naszych Klientów – doskonałą znajomość branży oraz komunikację na najwyższym poziomie.

Nasi Klienci obsługiwani są przez doświadczonych doradców ds. nieruchomości – przeprowadzamy cały proces sprzedaży / zakupu nieruchomości, wyszukujemy nieruchomości, które przyniosą inwestorom najlepszą możliwą stopę zwrotu z inwestycji, wynajmujemy zakupione nieruchomości, zarządzamy najmem…i wiele więcej – tak, aby Nasz Klient osiągał zyski, oszczędzając cenny czas.

Trzy powody, dla których warto nas wybrać

Wykonując naszą pracę staramy się zawsze dostarczyć jak najpełniejszą usługę i wielokrotnie wykraczamy poza ramy standardowego pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Nie kończymy tylko na zaleceniu i projekcie umowy. Pozostajemy do Twojej dyspozycji przez cały proces obsługi, służąc pomocą, proponując nowe rozwiązania.

Międzynarodowy charakter

Obcokrajowcy to ponad 90% naszych Klientów. Dlatego w LOCO pracują ekspaci, a także doradcy z doświadczeniem w firmach międzynarodowych, dysponujący merytorycznym przygotowaniem, ale także posiadający interkulturalne kompetencje – tak niezbędne w relacjach z zagranicznym Klientem.

Efektywność

Świadczymy usługi tak, aby nasi Klienci osiągnęli swoje cele zgodnie z prawem i odpowiednimi procedurami. Rozumiemy, że Klient potrzebuje zaleceń i rozwiązań, które pomogą mu w rozwiązywaniu sytuacji problemowych lub kryzysowych. Zapewniamy pełen komfort i obsługę w każdym aspekcie związanym z nieruchomościami.

Bezpieczeństwo

Doradzając często wykraczamy poza utarte szlaki. Opierając się na naszym doświadczeniu, stale szukamy innowacyjnych i bezpiecznych sposobów rozwiązania problemów Klientów. Klienci indywidualni, małe i duże polskie przedsiębiorstwa, międzynarodowe korporacje polecają nas sobie i chwalą za sprawność i skuteczne działania. Jesteśmy z tego dumni, i to samo oferujemy Tobie.

Czy wiesz, że...

W 2015 r. w Warszawie miało meldunek 21,794 obcokrajowców ze 142 krajów.

Warszawa ma mniej więcej tylu mieszkańców, co Wiedeń. W 2012 roku oficjalnie liczyła 1,711,324 osób. To daje jej 54 miejsce na świecie (pierwszy jest Pekin z przytłaczającymi 20,693,000 mieszkańców).

Nazwa warszawskiej dzielnicy Żoliborz pochodzi od francuskiego słowa “Joli bord” oznaczającego “uroczy brzeg”. Francuskiej nazwy używano jeszcze w 1801 roku.

Warszawa to jedyna stolica w Unii Europejskiej która posiada rezerwat przyrody w pobliżu centrum. Jest to rezerwat Jeziorko Czerniakowskie które znajduje się na Mokotowie czyli około 6 km. od śródmieścia.

Nasze sukcesy

Największym sukcesem jest zawsze satysfakcja klienta. A jeśli chodzi o liczby:

24

kraje

z których przyjechali do Warszawy nasi klienci.

10284

zadowolonych klientów

którym znaleźliśmy mieszkanie lub dom do 2020 r.

7

jęzków

w których porozumiewamy się z klientami.

2

oddziały

pracujemy na terenie Warszawy i Krakowa.

Opinie naszych klientów mówią same za siebie

We consider Loco an indispensable partner. Over the years whenever we have had people re-locate to our Warsaw Office from overseas, Loco have made the transition process seamless for them, organising everything quickly and easily, so minimising the stress of moving country. I cannot recommend them enough.

 

James Chaplin / CEO

Vacancysoft

Z firmą LOCO współpracuję od około 4 lat. Jakość obsługi, profesjonalizm w działaniu oraz ogromna wiedza pracowników to ewenement na rynku nieruchomości. Gorąco polecam firmę i życzę samych sukcesów.

Maciek Białowarczuk /

Chcemy wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług pośrednictwa świadczonych przez biuro LOCO Real Estate, z siedzibą w Warszawie.

Podstawą kontaktów z LOCO jest rzetelność, fachowość, które połączone są z osobistym zaangażowaniem we współpracę oraz wyczuleniem na indywidualne potrzeby Klienta. Usługi świadczone są zawsze ku naszemu zadowoleniu, terminowo, z zachowaniem należytej zawodowej staranności.

Usługi pośrednictwa na każdym ich etapie zostały wykonane w sposób bardzo profesjonalny. Jesteśmy pod dużym wrażeniem rzetelności, kompleksowości i wysokiej jakości świadczonych usług i z przyjemnością rekomendujemy współpracę z LOCO Real Estate.

Bartosz Komasa / Head of Corporate Relations

Bank of China

Najlepsza agencja ever! Pan Sylwester Rozgowski jest mistrz! Polecam!

Kasia Kru. /

Pani Katarzyna Zduńska jest osobą , co ważne w prowadzeniu tego rodzaju działalności, niezwykle solidną oraz sympatyczną. Jest osobą, która dba o dobro firmy, jej prawidłowe działanie, rozwój oraz PR. Jest rzeczowa, konkretna, punktualna, przypomina telefonicznie, bądź mailowo o terminach płatności. Ujęła mnie profesjonalizmem, darzę ją sympatią i cenie jej zaangażowanie w pracę, która wykonuje. Jest współpracownikiem, którego można Państwu pozazdrościć.

Pozdrawiam serdecznie  – naprawdę warto inwestować w takich ludzi:))))

Agnieszka Hańderek / Najemca

MIeszkanie pod zarządzaniem LOCO

Nasi Partnerzy

Jesteśmy dumni, że zasłużyliśmy sobie na ich zaufanie. Zapraszamy do ich grona!

Marta Lech Kancelaria Adwokacka
Ludzie, którzy tworzą LOCO

Firma to ludzie. To widać zwłaszcza w LOCO Real Estate, gdzie wszystko odbywa się w osobistym kontakcie, a każdy szczegół ma wpływ na komfort klienta.

Motto, które towarzyszy nam w pracy:

Nie ma w słowniku słowa problem, jest tylko wyzwanie, któremu zawsze możemy sprostać.

Ewelina Sadanowicz

Współzałożyciel i Dyrektor Zarządzający

Absolwentka Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie, od 2007 r. licencjonowany zarządca i pośrednik w obrocie nieruchomościami.

Wierzy, że warto zrobić jedną rzecz doskonale, niż wiele na średnim poziomie. Kieruje zarządzaniem nieruchomościami, działem home staging i dba o promocję o wizerunek firmy.

Nasza oferta

Szukasz nieruchomości do zakupu, a może chcesz sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość?
LOCO Real Estate oferuje szeroki zakres usług związanych z nieruchomościami, działamy z pełnym zaangażowaniem, a każde zlecenie traktujemy indywidualnie.

Wynajem
nieruchomości

Jesteśmy specjalistami od wynajmu w Warszawie. Pomożemy znaleźć Ci doskonałą nieruchomość, a potem najemców, którzy docenią jej zalety. Tak pomagamy naszym klientom budować stabilne inwestycje.

Sprzedaż
nieruchomości

Doradzamy w zakupie i sprzedaży nieruchomości w Warszawie i okolicach. Pomożemy znaleźć idealną inwestycję lub najlepszego kupca, zwracając uwagę na specyfikę warszawskiego rynku.