Loader

LOCO Real Estate

LOCO Real Estate to nieruchomości w standardzie concierge.
Możesz czuć się komfortowo; załatwimy za Ciebie wszystko, co trzeba.

Jeśli szukasz spokoju – domu lub apartamentu za miastem, dysponujemy wieloma lokalizacjami w cichych dzielnicach lub na obrzeżach miasta. Jeśli wolisz energię centrum i widok na panoramę całej stolicy, przygotujemy odpowiednie oferty.

Nie musisz znać miasta ani języka. Nasz mobilny doradca przywiezie Cię na oględziny nieruchomości i odwiezie do domu lub hotelu. Nie trzeba nawet zamawiać taksówki. Prowadzimy obsługę w biegłym j.angielskim,  niemieckim, portugalskim, częściowo holenderskim, hiszpańskim i francuskim.

Naszą flagową usługą jest obsługa Klienta korporacyjnego, ale potrafimy o wiele więcej, poprzez zarządzanie najmem aż po home staging. Posiadamy zgrany zespół doradców, który pracuje na satysfakcję klientów.

Tak pracujemy już od 2010 roku. Obsługujemy m.in.: ambasady wielu krajów, osobowości z pierwszych stron gazet, biznesmenów, aktorów, celebrytów, artystów, pracowników i kadrę zarządzającą polskich i międzynarodowych korporacji i instytucji.

To wyjątkowa grupa ludzi. Dokładamy wszystkich starań, by otrzymali obsługę, na którą zasługują.

Trzy powody, dla których warto nas wybrać

Mówiąc w skrócie — specjalizacja. Dla nas oznacza, że możemy się skupić tylko na Twoich potrzebach. Dla Ciebie, że otrzymasz wszystko, czego potrzebujesz. Bez kompromisów.

Międzynarodowy charakter

Obcokrajowcy to 90% naszych klientów. W wielu miejscach da się porozmawiać po angielsku, ale LOCO to dużo więcej. To usługi stworzone właśnie dla nich.

Wszechstronność

Zapewniamy pełen komfort i obsługę w każdym aspekcie związanym z nieruchomością. Wystarczy, że zadzwonisz. Nic nie będziesz musiał załatwiać sam. Jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie i całą dobę.

Skuteczność od 2010 r.

Nasze usługi są sprawdzone. Ambasady, wielkie firmy i międzynarodowe instytucje polecają nas sobie i chwalą za sprawność i elastyczność działania. Jesteśmy z tego dumni, i to samo oferujemy Tobie.

Czy wiesz, że...

Międzynarodowe środowisko pracy jest dla nas czymś naturalnym. Patrick Pieta, współtwórca marki, kształcił się w dwóch krajach i mówi kilkoma językami.

W 2015 r. w Warszawie miało meldunek 21,794 obcokrajowców ze 142 krajów.

Warszawa ma mniej więcej tylu mieszkańców, co Wiedeń. W 2012 roku oficjalnie liczyła 1,711,324 osób. To daje jej 54 miejsce na świecie (pierwszy jest Pekin z przytłaczającymi 20,693,000 mieszkańców).

Nasze sukcesy

Największym sukcesem jest zawsze satysfakcja klienta. A jeśli chodzi o liczby:

22

kraje

z których przyjechali do Warszawy nasi klienci.

4225

zadowolonych klientów

którym znaleźliśmy mieszkanie lub dom do 2017 r.

7

jęzków

w których porozumiewamy się z klientami.

13

dzielnic

które udostępniamy klientom na bieżąco.

Opinie naszych klientów mówią same za siebie

We consider Loco an indispensable partner. Over the years whenever we have had people re-locate to our Warsaw Office from overseas, Loco have made the transition process seamless for them, organising everything quickly and easily, so minimising the stress of moving country. I cannot recommend them enough.

 

James Chaplin / CEO

Vacancysoft

Z firmą LOCO współpracuję od około 4 lat. Jakość obsługi, profesjonalizm w działaniu oraz ogromna wiedza pracowników to ewenement na rynku nieruchomości. Gorąco polecam firmę i życzę samych sukcesów.

Maciek Białowarczuk /

Chcemy wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług pośrednictwa świadczonych przez biuro LOCO Real Estate, z siedzibą w Warszawie.

Podstawą kontaktów z LOCO jest rzetelność, fachowość, które połączone są z osobistym zaangażowaniem we współpracę oraz wyczuleniem na indywidualne potrzeby Klienta. Usługi świadczone są zawsze ku naszemu zadowoleniu, terminowo, z zachowaniem należytej zawodowej staranności.

Usługi pośrednictwa na każdym ich etapie zostały wykonane w sposób bardzo profesjonalny. Jesteśmy pod dużym wrażeniem rzetelności, kompleksowości i wysokiej jakości świadczonych usług i z przyjemnością rekomendujemy współpracę z LOCO Real Estate.

Bartosz Komasa / Head of Corporate Relations

Bank of China

Najlepsza agencja ever! Pan Sylwester Rozgowski jest mistrz! Polecam!

Kasia Kru. /

Pani Katarzyna Zduńska jest osobą , co ważne w prowadzeniu tego rodzaju działalności, niezwykle solidną oraz sympatyczną. Jest osobą, która dba o dobro firmy, jej prawidłowe działanie, rozwój oraz PR. Jest rzeczowa, konkretna, punktualna, przypomina telefonicznie, bądź mailowo o terminach płatności. Ujęła mnie profesjonalizmem, darzę ją sympatią i cenie jej zaangażowanie w pracę, która wykonuje. Jest współpracownikiem, którego można Państwu pozazdrościć.

Pozdrawiam serdecznie  – naprawdę warto inwestować w takich ludzi:))))

Agnieszka Hańderek / Najemca

MIeszkanie pod zarządzaniem LOCO

Nasi Partnerzy

Jesteśmy dumni, że zasłużyliśmy sobie na ich zaufanie. Zapraszamy do ich grona!

Marta Lech Kancelaria Adwokacka
Ludzie, którzy tworzą LOCO

Firma to ludzie. To widać zwłaszcza w LOCO Real Estate, gdzie wszystko odbywa się w osobistym kontakcie, a każdy szczegół ma wpływ na komfort klienta.

Motto które towarzyszy nam w pracy:

Nie ma w słowniku słowa problem,  jest tylko wyzwanie, któremu zawsze możemy sprostać.

Patrick Pieta

Prezes Zarządu

Ekonomista po uczelni w Polsce i Holandii, poliglota świetnie odnajdujący się w różnorodnej kulturze.

Swoją wiedzę zdobywał w Saxion University Enschede oraz Wyższej Szkole Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego. Zarządzał projektami m.in. dla Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej czy Ing.-Holzbau Schnoor GmbH & Co. KG.

Biegle posługuje się kilkoma językami, co doceniają klienci z całego świata. Ceni sobie spokój i dobrą atmosferę przy współpracy.

Ewelina Sadanowicz

Współzałożyciel i Partner Zarządzający

Absolwentka Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie, od 2007 r. licencjonowany zarządca i pośrednik w obrocie nieruchomościami.

Wierzy, że warto zrobić jedną rzecz doskonale, niż wiele na średnim poziomie. Kieruje zarządzaniem nieruchomościami, działem home staging i dba o promocję o wizerunek firmy.

Łukasz Sadanowicz

Współzałożyciel i Partner Zarządzający

Ekonomista po Wojskowej Akademii Technicznej, licencjonowany pośrednik. Od ponad 10 lat specjalizuje się z wynajmie i sprzedaży najbardziej luksusowych apartamentów w Warszawie.

Pasjonat branży, strategiczny doradca, który zawsze daje z siebie więcej, niż jest wymagane.

Nasza oferta

Wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości nauczyło nas, że Klienci oczekują kompleksowej obsługi. Nasi klienci mogą zarządzać swoją nieruchomością – za naszym pośrednictwem – z dowolnego miejsca na Ziemi.
Oferujemy:

Wynajem
nieruchomości

Jesteśmy specjalistami od wynajmu w Warszawie. Pomożemy znaleźć Ci doskonałą nieruchomość, a potem najemców, którzy docenią jej zalety. Tak pomagamy naszym klientom budować stabilne inwestycje.

Sprzedaż
nieruchomości

Doradzamy w zakupie i sprzedaży nieruchomości w Warszawie i okolicach. Pomożemy znaleźć idealną inwestycję lub najlepszego kupca, zwracając uwagę na specyfikę warszawskiego rynku.

Komercja i doradztwo
inwestycyjne

Świadczy usługi w obsłudze klientów zainteresowanych zakupem i sprzedażą oraz najmem nieruchomości komercyjnych. Przygotowujemy analizy opłacalności inwestycji i pomagamy naszym klientom przy pozyskaniu finansowania.

Zarządzanie
najmem

Bezpieczna inwestycja w nieruchomość nie musi oznaczać indywidualnego zarządzania. Z LOCO Real Estate masz możliwość kontrolowania swojej inwestycji z każdego miejsca na świecie, zyskując spokój i gwarancję profesjonalnej obsługi.

Home
Staging

Jakie wrażenie, jakie robi Twoje mieszkanie na kupcach lub najemcach? Liczy się pierwsze 5 sekund! Przyciągnij dzięki profesjonalnej usłudze aranżacji wnętrz (home staging).

Remonty
nieruchomości

Pomożemy Ci zorganizować remont mieszkania na wynajem lub sprzedaż. Nasza ekipa fachowców z 15-letnim doświadczeniem odświeży wnętrze lub dokona gruntownego remontu według Twoich wytycznych.

Sprzątanie
nieruchomości

Zapewnimy stały porządek i czystość w Twoim apartamencie, mieszkaniu czy domu. Wyręczymy Cię z obowiązków, na które nie masz czasu. Nasz zespół gwarantuje schludność, szybkość działania i dyskrecję.

Relokacja
ekspresowa

Sprawiamy, że przeprowadzka do Warszawy staje się łatwa, nawet dla obcokrajowców. Przewieziemy wszystko na nowe miejsce, i zapewnimy Ci pełen komfortu startu w nowym kraju.