Loader

Jakie wrażenie, jakie robi Twoje mieszkanie/dom na kupcach lub najemcach? Liczy się pierwsze 5 sekund! Przyciągnij dzięki profesjonalnej usłudze aranżacji wnętrz (home staging).

Chcesz szybko i dobrze wynająć bądź sprzedać nieruchomość? Home staging to przygotowanie właściwej scenerii do udanej transakcji.

Nasi home stagerzy sprawią, że po paru godzinach pracy wnętrze będzie prezentowało się znacznie lepiej. Dobiorą detale, kolory, sprawdzą szczegóły techniczne i wszelkie sprawy, na które zwracają szczególną uwagę najemcy (lub kupujący).

Dzięki nawet kilku zmianom Twoja inwestycja może przynosić znacznie większe korzyści. To jeden z najskuteczniejszych i łatwiejszych do osiągnięcia sposobów na zwiększenie zysku z wynajmu bądź sprzedaży.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami:

Home staging, czyli sprzedaż wyglądem

Jak Cię widzą, tak Cię kupują. Home staging wprowadza na pierwszy plan to, co w danym mieszkaniu jest najlepsze. Nabywca ma tysiąc spraw na głowie, i tego samego dnia mógł oglądać już kilka innych miejsc. Sprawiamy, że to nasze zapada mu w pamięci.

1

Rozpoczynamy od oględzin lokalu przez home stagera. Starannie analizujemy atuty i mankamenty, tak, jak robić to będzie później najemca lub kupujący. Potem tworzymy propozycję aranżacji lokalu.

2

Do przedstawionego aranżacji możesz zgłaszać dowolne uwagi bądź propozycje. Jesteśmy tu dla Ciebie; dzielimy się doświadczeniem i pomagamy Ci realizować Twój plan.

Gdy warto, proponujemy większe zmiany

Wyburzenie ściany czy odmalowanie lokalu może znacząco zwiększyć jego wartość. Zalecenia home stagera można wykonać samodzielnie lub zlecić Loco Real Estate. Bierzemy odpowiedzialność za całość prac, od przebudowy po dzień transakcji.

3

Po akceptacji wszystkich szczegółów rozpoczynamy prace remontowe, stylizacyjne lub budowlane, jeśli są potrzebne. Projekt zmienia się w rzeczywiste, robiące wrażenie wnętrze.

4

Ostatni etap to prezentacja lokalu: spotkanie z potencjalnym najemcą lub nabywcą lokalu. Sprawdzamy, co się podoba, i modyfikujemy aranżację według nowych pomysłów. Aż do udanej transakcji!

Zbuduj wizerunek swojej nieruchomości

Wpłyń na wyobraźnię najemców lub sprzedawców. Spraw, by po Twojej ofercie przestali szukać innych. Promocja typu premium potrafi w tym pomóc. Zobacz szczegóły:

Home staging premium

Nasi klienci zasługują na to, co najlepsze. Jeśli chcesz wynająć lub sprzedać naprawdę szczególną nieruchomość, jesteś we właściwym miejscu. Już samo znalezienie osób realnie zainteresowanych transakcją wymaga doświadczenia. Dlatego dla wyjątkowych potrzeb stworzyliśmy usługę Home Staging Premium. To standard Loco podniesiony do potęgi: najlepsze materiały, niezawodni fachowcy, wyposażenie i wykończenie wnętrz na najwyższym poziomie. Nad wszystkim czuwa architekt i projektant wnętrz — oraz Twój osobisty asystent z Loco. Interesuje nas tylko doskonałość.

Pierwsi w Polsce tworzyliśmy filmy promocyjne

Tworzymy polski standard sprzedaży ekskluzywnych nieruchomości. Konkurencja nas naśladuje, ale mamy wiele nowych pomysłów. Jesteśmy pracowici i rozwijamy się cały czas.

Poznaj pozostałe obszary naszej oferty