Kolska od Nowa

Kolska od Nowa

Lokalizacja: Warszawa – Wola, Kolska 11
Inwestor: Matexi
Architektura: MKC Architekci
Realizacja: 2018

Inwestycja „Kolska od Nowa” znajduje się na Woli – dzielnicy zlokalizowanej w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia. To jedna z najbardziej prestiżowych i najbardziej rozwijających się dzielnic Warszawy.

Deweloper przewidział w pierwszej części inwestycji 173 mieszkania na sprzedaż o metrażach od 30 do 110 m2. Cały kompleks złożony jest z pięciopiętrowych budynków, w których łącznie znajduje się 600 mieszkań. Mieszkania zlokalizowane na parterze mają dostęp do przydomowych ogródków, natomiast lokale usytuowane na wyższych kondygnacjach zostały wyposażone w przestronne balkony, z których roztacza się panorama na najbliższe okolice Warszawy. Inwestycja jest świetnym miejscem dla rodzin z dziećmi – w planie zagospodarowania przestrzennego uwzględniono wiele zielonych powierzchni rekreacyjnych, a całodobowy monitoring i ochrona zwiększają poczucie bezpieczeństwa.

Dosłownie dwie minuty zajmuje spacer na ulicę Okopową – bardzo ruchliwą arterię miejską, przez którą poprowadzono ważne szlaki komunikacyjne, zarówno tramwajowe jak i autobusowe. To właśnie dzięki tym połączeniom w niespełna 10 minut można dotrzeć do centrum zarówno komunikacją miejską, jak i własnym samochodem. Dodatkowym atutem jest bliskość jednego z największych i najnowocześniejszych centrów handlowych w Warszawie – Arkadii, do której spacerem można dostać się w 10 minut. Mniejsze mieszkania przy Kolskiej 11 idealne sprawdziły się jako inwestycje na wynajem i cieszą się sporym zainteresowaniem klientów.

Źródło: http://kolskaodnowa.pl/