Doradca ds. Nieruchomości Premium
Kraków

LOCO Real Estate jest jedną z wiodących agencji nieruchomości zajmującą się wynajmem i sprzedażą mieszkań,
apartamentów oraz domów na terenie Warszawy i w Konstancinie-Jeziorna.

Oferujemy nieruchomości przede wszystkim z rynku wtórnego, jednak w ofercie mamy również wyselekcjonowane propozycje
z rynku pierwotnego. Blisko dziesięcioletnie doświadczenie w branży, wysokie standardy pracy zaowocowały współpracą
z tak prestiżowymi Klientami jak ambasady, instytucje międzynarodowe oraz największe światowe firmy działające w Polsce.

Świadczymy usługi na rzecz m.in. Google, P&G, EY, PWC, Jeronimo Martins, Ikea, PZU, Frontex Europa, BZWBK, Huawei, Hugo Boss.

Twój zakres obowiązków:

Poszukujemy profesjonalnych, otwartych i kreatywnych doradców, którzy razem z nami będą zmieniać wizerunek pośrednika na rynku nieruchomości.

Poza tym nasza nazwa LOCO – zobowiązuje! Jesteśmy lekko szaleni, pełni energii i dobrego humoru, kolorowi. Wspieramy się, inspirujemy wzajemnie, potrafimy współpracować, szanujemy naszą różnorodność.

Jako agent nieruchomości będziesz przede wszystkim wsparciem i doradcą przy transakcjach wynajmu i sprzedaży mieszkań oraz domów na terenie Warszawy oraz okolic.

Nauczymy Cię jak pozyskiwać oferty z rynku (tzw. zimne telefony), jak pracować z bazą danych (tzw. ciepłe telefony), przygotowywać profesjonalne opisy, rozmawiać z klientami i prowadzić prezentacje nieruchomości.

Udział w negocjacjach, pomoc w przygotowaniu dokumentów, współpraca z fotografami, asystentkami, home-stagerami oraz dbanie o dobre relacje z klientami – to również będzie Ci bliskie.

Co nas wyróżnia?

  • wysokie prowizje i różne modele współpracy
  • dostęp do bazy ponad 17tysięcy ofert nieruchomości
  • intensywne szkolenia – szkolą nas najlepsi szkoleniowcy w Polsce
  • brak kosztów związanych z ofertą (fotograf, home staging, marketing – to jest po naszej stronie)
  • przestronne dwupoziomowe, pełne zieleni biuro w sercu Warszawy, fioletowy pies i złota żyrafa
  • bezpłatne miejsca postojowe w garażu podziemnym – dla samochodów i rowerów
  • nowoczesne rozwiązania (m.in. laptopy, smartfony kompatybilne z CRM) i wsparcie techniczne

Jeśli jesteś w tym miejscu to możliwe, że jesteśmy na dobrej drodze, aby się spotkać.

Pamiętaj, że uważność jest dla nas ważna, czytaj dalej, a później przekonaj nas, że szukamy właśnie Ciebie!

Nasze wymagania:

  • samodzielność, kreatywność i zaangażowanie
  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • nienaganna prezencja, uśmiech oraz wysoka kultura osobista
  • sprawna obsługa komputera (Outlook/Word/Excel/Power Point)
  • poprawna polszczyzna oraz znajomość języka angielskiego
  • gotowość do założenia działalności gospodarczej

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. B, karta rowerowa
  • własny samochód lub rower
  • znajomość drugiego języka obcego

To oferujemy:

  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku (70% naszych klientów to obcokrajowcy)
  • intensywne szkolenia wprowadzające i doszkalające
  • zatrudnienie w stabilnej firmie (12 lat na rynku)
  • wysokie wynagrodzenie prowizyjne oraz podstawę (B2B)
  • motywacyjne premie, prezenty, wyjazdy, vouchery…i wiele innych
  • profesjonalny sprzęt do pracy oraz wsparcie fantastycznej administracji
  • komfortowe dwupoziomowe biuro, wyposażoną kuchnię, strefę relaksu, miejsca postojowe w garażu podziemnym
  • solidne wsparcie trenera mentalnego, menedżera oraz moc energii całego zespołu

Benefity:

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie
z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Informujemy, że Administratorem danych jest LOCO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Warszawie
przy ul. Siennej 72/14, (22) 25 15 517, office@loco-estate.com. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia
26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych
jest dobrowolne.