Loader
Matthias Legrand

Matthias Legrand

FR
PL
EN
Języki, którymi się posługuję.
Oceń mnie:

Kom.: +48 578 020 272 Pokaż numer

Urodzony we Francji – Matt przeprowadził się do Polski (Warszawa) w 2016 roku i od tego czasu pracuje w branży nieruchomości. Mieszkał już w pięciu różnych krajach na całym świecie i doskonale rozumie wyzwania, przed którymi stają ekspaci, przeprowadzając się do nowych miast. Mieszkał także w różnych dzielnicach Warszawy, co pozwala mu lepiej reagować na potrzeby i wymagania klientów.

Różnorodność zadań i interakcji ludzi przyciąga go do branży nieruchomości. Najważniejsze jest dla niego zadowolenie klienta i wzajemne korzyści dla wszystkich stron zaangażowanych w transakcję.

KLUCZOWE KOMPETENCJE

  • Biegła znajomość języka francuskiego, angielskiego i polskiego.
  • Dokładność dokumentacji.
  • Szybkość wykonania.
  • Umiejętność pracy pod presją.

DOŚWIADCZENIE BIZNESOWE

Matt studiował zarządzanie przedsiębiorstwem i finanse we Francji i Stanach Zjednoczonych. Po ukończeniu studiów przez 8 lat pracował w międzynarodowej bankowości inwestycyjnej i private equity w Paryżu i Londynie, gdzie skupił się na szczegółach, skutecznej komunikacji i dotrzymywaniu terminów.

Matt prowadził także własną działalność restauracyjną we Francji. Od czasu przeprowadzki do Warszawy doradzał przedsiębiorcom i osobom prywatnym w zakresie ich potrzeb w zakresie nieruchomości.

PRYWATNIE UWIELBIA

  • Matt jest zapalonym podróżnikiem, często odwiedzającym ponad pięć krajów każdego roku.
  • Jedzenie to kolejna jego pasja i lubi spędzać wolny czas gotując smaczne posiłki dla swojej rodziny i przyjaciół.

Skontaktuj się ze mną
a znajdę ofertę specjalnie dla Ciebie!

FR
PL
EN
Języki, którymi się posługuję.
Oceń mnie: