Loader
Magda Szymańska

Magda Szymańska

PL
EN
Języki, którymi się posługuję.
Oceń mnie:

Kom.: +48 533 787 848 Pokaż numer

Swoją ścieżkę kariery rozpoczęła w branży reklamowej. Zdobywając kolejne doświadczenia w obszarze nieruchomości w branży ubezpieczeniowo – bankowej, postanowiła wykorzystać swoją wiedzę i skierować zainteresowania w stronę nieruchomości mieszkaniowych. Ceni relacje międzyludzkie. „Praca w Loco to dla mnie brak monotonii i ciągłego oczekiwania nadchodzącego piątku”.

KLUCZOWE KOMPETENCJE

Decyzyjność, skuteczność, doskonała organizacja, zorientowanie na jakość, wysokie standardy usług, dbałość o szczegóły, etyka i kultura osobista, umiejętność rozwiązywania trudnych sytuacji. Ukierunkowana na relacje międzyludzkie, satysfakcję klienta i osiąganie celów. Cechuje ją uważność na ludzi.

DOŚWIADCZENIE W BIZNESIE

Magda to manager z 20 letnim doświadczeniem w zarządzaniu obszarem nieruchomości, administracji, obsługi Klienta, Biura Zarządu i wsparcia usług VIP w korporacjach. Zajmowała się strategią i zarządzaniem operacyjnym, optymalizacją struktur i procesów. Współtworzyła standardy dla obszaru obsługi nieruchomości, nadzorowała przygotowywanie nieruchomości do sprzedaży, a także zawieranie umów najmu i utrzymania nieruchomości. Magda prowadziła również własną działalność gospodarczą, w ramach której zajmowała się concierge dla klientów VIP w zakresie dóbr i usług premium.

PRYWATNIE UWIELBIA

Warszawę. Nocną jazdę samochodem po mieście. Równowagę. Różnorodność. Pracę w multikulturowym środowisku. Muzykę filmową i klasyczną. Grę i brzmienie wiolonczeli ponad wszystko. A Queen i Freddie Mercury to najtrwalsza muzyczna miłość życia. Marzy o tym aby w przyszłości zamieszkać w przestronnym, otwartym dla przyjaciół domu na klifie i spędzać codzienność w bliskim kontakcie z naturą.

Skontaktuj się ze mną
a znajdę ofertę specjalnie dla Ciebie!

PL
EN
Języki, którymi się posługuję.
Oceń mnie:

Moje oferty

Zmień widok
Zmień widok