Loader
Borys Bobiński

Borys Bobiński

PL
EN
Języki, którymi się posługuję.
Oceń mnie:

Kom.: +48 533 980 808 Pokaż numer

Real Estate Advisor, doradca do spraw obrotu nieruchomościami na rynku polskim obecnie, inwestor w 3-ech miastach europejskich , absolwent Uniwersytetu Lubelskiego KUL na kierunku Prawa i Administracji. Prywatnie i biznesowo związany z dwoma krajami (Polską i Wielką Brytanią) od blisko 15 lat.

Co jest dla mnie ważne w pracy

  • Najważniejszym czynnikiem w pracy agenta jest budowanie zaufania i relacji biznesowych z klientem.
  • W pierwszym kontakcie z klientem jest to niezwykle trudne, a wręcz niemożliwe do osiągnięcia, ale ciężką pracą, zaangażowaniem, pasją, a przede wszystkim skutecznością, można zbudować relacje na najwyższym europejskim poziomie.

W czym jestem najlepszy

  • Praca agenta zdecydowanie odbiega od klasycznego etatu. Moje cechy to elastyczność, operatywność , przedsiębiorczość i dyspozycyjność, które wymagają ode mnie wzorowej organizacji czasu. Do tego wrodzona komunikatywność, odwaga i kreatywność biznesowa prowadzą do skuteczności i rezultatów.

Jakim doświadczeniem mogę się pochwalić

  • 10-letnie doświadczenie w branży nieruchomości na rynku brytyjskim. Inwestycje w nieruchomości, tzw flipy, buy to let investments, rynek pierwotny i wtórny.
  • W latach 2015-2019 około 20 podpisywanych umów miesięcznie, setki zadowolonych klientów.

Za co chwalą mnie klienci oraz współpracownicy

  • Klienci i współpracownicy chwalą mnie za skuteczność.

Prywatnie

  • Uwielbiam szybkie samochody, kocham sport i wszelkiego rodzaju aktywność fizyczną.
  • Największą radość i motywacje życiową, daje mi moja 2-letnia córeczka Ayla-Mae, dla której chce żyć, uczyć języka polskiego (angielski jest Jej ojczystym językiem) a jednocześnie stworzyć Jej szerokie spectrum możliwości globalnych i zagwarantować bezpieczeństwo finansowe na resztę życia.

Skontaktuj się ze mną
a znajdę ofertę specjalnie dla Ciebie!

PL
EN
Języki, którymi się posługuję.
Oceń mnie: