Umowa na wyłączność – co, jak i dlaczego?

Jesteś w posiadaniu mieszkania, które chcesz przeznaczyć na wynajem lub sprzedaż?
Masz problem ze znalezieniem odpowiedniego najemcy lub kupca?
Potrzebujesz pomocy, ale nie chcesz podpisywać umów z wieloma agencjami?

Jeżeli na trzy powyższe pytania Twoja odpowiedź brzmiała „tak”, umowa na wyłączność może okazać się idealnym rozwiązaniem Twoich problemów.

Umowa na wyłączność jest rodzajem umowy, która pozwala Ci na współpracę z jedną – wybraną przez Ciebie – agencją nieruchomości. Jest to forma umowy, dzięki której będziesz mieć pewność, że obowiązki związane ze znalezieniem najemcy / kupca (a także wiele innych obowiązków) będą należeć do jednej osoby, która będzie w 100% zaangażowana we współpracę z Tobą.

Dlaczego warto rozważyć współpracę na podstawie umowy na wyłączność?

Oferta na wyłączność ma o wiele większe szanse na zauważenie jej przez potencjalnych klientów. Pamiętajmy, że zbyt często reklamowana nieruchomość może uchodzić za najzwyczajniej nieatrakcyjną. Częstym problemem jest promowanie Twojej oferty za pośrednictwem wielu agencji nieruchomości – zazwyczaj różnią się one opisem, a czasem nawet liczbą pokoi, piętrem czy też ceną. Dla klienta jest to jednoznaczna informacja – nie warto interesować się taką ofertą.

Najważniejszą zaletą jest tutaj jednak poczucie bezpieczeństwa oraz łatwość w komunikacji – w razie jakichkolwiek pytań czy problemów wystarczy, że skontaktujesz się z jedną, konkretną osobą, która zawsze będzie służyła Ci pomocą. Tak naprawdę nie będziesz musiał martwić się niczym, co jest związane z Twoją nieruchomością, gdyż wszystkim zajmie się Twój zaufany pośrednik.

Jesteśmy wyspecjalizowanym biurem nieruchomości działającym na rynku luksusowych nieruchomości w najlepszych lokalizacjach w Warszawie i Konstancinie-Jeziorna, a nasi pracownicy to młode zdeterminowane umysły, profesjonalni wielojęzyczni agenci nieruchomości, którzy każdego miesiąca wynajmują dziesiątki mieszkań i domów. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z naszym biurem nieruchomości na zasadzie umowy na wyłączność – nie wahaj się, czekamy na Twój telefon! Oferujemy obsługę w językach: angielskim, niemieckim, rosyjskim.

LOCO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
Sienna 72a lok. 1101
00-833 Warszawa
info@loco-estate.com
tel. (+48) 22 25 15 517
fax. (+48) 22 12 71 893

Następny artykuł z kategorii: Wiosna w wynajętym domu – wiosenne porządki