Loader

LOCO Real Estate

LOCO Real Estate to nieruchomości w standardzie concierge.
Możesz czuć się komfortowo; załatwimy za Ciebie wszystko, co trzeba.

Jeśli szukasz spokoju – domu lub apartamentu za miastem, dysponujemy wieloma lokalizacjami w cichych dzielnicach lub na obrzeżach miasta. Jeśli wolisz energię centrum i widok na panoramę całej stolicy, przygotujemy odpowiednie oferty.

Nie musisz znać miasta ani języka. Nasz mobilny doradca przywiezie Cię na oględziny nieruchomości i odwiezie do domu lub hotelu. Nie trzeba nawet zamawiać taksówki. Prowadzimy obsługę w biegłym j.angielskim,  niemieckim, portugalskim, częściowo holenderskim, hiszpańskim i francuskim.

Naszą flagową usługą jest obsługa Klienta korporacyjnego, ale potrafimy o wiele więcej, poprzez zarządzanie najmem aż po home staging. Posiadamy zgrany zespół doradców, który pracuje na satysfakcję klientów.

Tak pracujemy już od 2010 roku. Obsługujemy m.in.: ambasady wielu krajów, osobowości z pierwszych stron gazet, biznesmenów, aktorów, celebrytów, artystów, pracowników i kadrę zarządzającą polskich i międzynarodowych korporacji i instytucji.

To wyjątkowa grupa ludzi. Dokładamy wszystkich starań, by otrzymali obsługę, na którą zasługują.

Trzy powody, dla których warto nas wybrać

Mówiąc w skrócie — specjalizacja. Dla nas oznacza, że możemy się skupić tylko na Twoich potrzebach. Dla Ciebie, że otrzymasz wszystko, czego potrzebujesz. Bez kompromisów.

Międzynarodowy charakter

Obcokrajowcy to 90% naszych klientów. W wielu miejscach da się porozmawiać po angielsku, ale LOCO to dużo więcej. To usługi stworzone właśnie dla nich.

Wszechstronność

Zapewniamy pełen komfort i obsługę w każdym aspekcie związanym z nieruchomością. Wystarczy, że zadzwonisz. Nic nie będziesz musiał załatwiać sam. Jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie i całą dobę.

Skuteczność od 2010 r.

Nasze usługi są sprawdzone. Ambasady, wielkie firmy i międzynarodowe instytucje polecają nas sobie i chwalą za sprawność i elastyczność działania. Jesteśmy z tego dumni, i to samo oferujemy Tobie.

Czy wiesz, że...

Międzynarodowe środowisko pracy jest dla nas czymś naturalnym. Patrick Pieta, współtwórca marki, kształcił się w dwóch krajach i mówi kilkoma językami.

W 2015 r. w Warszawie miało meldunek 21,794 obcokrajowców ze 142 krajów.

Warszawa ma mniej więcej tylu mieszkańców, co Wiedeń. W 2012 roku oficjalnie liczyła 1,711,324 osób. To daje jej 54 miejsce na świecie (pierwszy jest Pekin z przytłaczającymi 20,693,000 mieszkańców).

Nasze sukcesy

Największym sukcesem jest zawsze satysfakcja klienta. A jeśli chodzi o liczby:

22

kraje

z których przyjechali do Warszawy nasi klienci.

4225

zadowolonych klientów

którym znaleźliśmy mieszkanie lub dom do 2017 r.

7

jęzków

w których porozumiewamy się z klientami.

13

dzielnic

które udostępniamy klientom na bieżąco.

Opinie naszych klientów mówią same za siebie

We consider Loco an indispensable partner. Over the years whenever we have had people re-locate to our Warsaw Office from overseas, Loco have made the transition process seamless for them, organising everything quickly and easily, so minimising the stress of moving country. I cannot recommend them enough.

 

James Chaplin / CEO

Vacancysoft

Z firmą LOCO współpracuję od około 4 lat. Jakość obsługi, profesjonalizm w działaniu oraz ogromna wiedza pracowników to ewenement na rynku nieruchomości. Gorąco polecam firmę i życzę samych sukcesów.

Maciek Białowarczuk /

Chcemy wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług pośrednictwa świadczonych przez biuro LOCO Real Estate, z siedzibą w Warszawie.

Podstawą kontaktów z LOCO jest rzetelność, fachowość, które połączone są z osobistym zaangażowaniem we współpracę oraz wyczuleniem na indywidualne potrzeby Klienta. Usługi świadczone są zawsze ku naszemu zadowoleniu, terminowo, z zachowaniem należytej zawodowej staranności.

Usługi pośrednictwa na każdym ich etapie zostały wykonane w sposób bardzo profesjonalny. Jesteśmy pod dużym wrażeniem rzetelności, kompleksowości i wysokiej jakości świadczonych usług i z przyjemnością rekomendujemy współpracę z LOCO Real Estate.

Bartosz Komasa / Head of Corporate Relations

Bank of China

Najlepsza agencja ever! Pan Sylwester Rozgowski jest mistrz! Polecam!

Kasia Kru. /

Pani Katarzyna Zduńska jest osobą , co ważne w prowadzeniu tego rodzaju działalności, niezwykle solidną oraz sympatyczną. Jest osobą, która dba o dobro firmy, jej prawidłowe działanie, rozwój oraz PR. Jest rzeczowa, konkretna, punktualna, przypomina telefonicznie, bądź mailowo o terminach płatności. Ujęła mnie profesjonalizmem, darzę ją sympatią i cenie jej zaangażowanie w pracę, która wykonuje. Jest współpracownikiem, którego można Państwu pozazdrościć.

Pozdrawiam serdecznie  – naprawdę warto inwestować w takich ludzi:))))

Agnieszka Hańderek / Najemca

MIeszkanie pod zarządzaniem LOCO

Wybrani Klienci

Jesteśmy dumni, że zasłużyliśmy sobie na ich zaufanie. Zapraszamy do ich grona!

Ludzie, którzy tworzą LOCO

Firma to ludzie. To widać zwłaszcza w LOCO Real Estate, gdzie wszystko odbywa się w osobistym kontakcie, a każdy szczegół ma wpływ na komfort klienta.

Motto które towarzyszy nam w pracy:

Nie ma w słowniku słowa problem,  jest tylko wyzwanie, któremu zawsze możemy sprostać.

Patrick Pieta

Prezes Zarządu

Ekonomista po uczelni w Polsce i Holandii, poliglota świetnie odnajdujący się w różnorodnej kulturze.

Swoją wiedzę zdobywał w Saxion University Enschede oraz Wyższej Szkole Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego. Zarządzał projektami m.in. dla Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej czy Ing.-Holzbau Schnoor GmbH & Co. KG.

Biegle posługuje się kilkoma językami, co doceniają klienci z całego świata. Ceni sobie spokój i dobrą atmosferę przy współpracy.

Ewelina Sadanowicz

Współzałożyciel i Partner Zarządzający

Absolwentka Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie, od 2007 r. licencjonowany zarządca i pośrednik w obrocie nieruchomościami.

Wierzy, że warto zrobić jedną rzecz doskonale, niż wiele na średnim poziomie. Kieruje zarządzaniem nieruchomościami, działem home staging i dba o promocję o wizerunek firmy.

Łukasz Sadanowicz

Współzałożyciel i Partner Zarządzający

Ekonomista po Wojskowej Akademii Technicznej, licencjonowany pośrednik. Od ponad 10 lat specjalizuje się z wynajmie i sprzedaży najbardziej luksusowych apartamentów w Warszawie.

Pasjonat branży, strategiczny doradca, który zawsze daje z siebie więcej, niż jest wymagane.

Nasza oferta

Wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości nauczyło nas, że Klienci oczekują kompleksowej obsługi. Nasi klienci mogą zarządzać swoją nieruchomością – za naszym pośrednictwem – z dowolnego miejsca na Ziemi.
Oferujemy:

Wynajem
nieruchomości

Jesteśmy specjalistami od wynajmu w Warszawie. Pomożemy znaleźć Ci doskonałą nieruchomość, a potem najemców, którzy docenią jej zalety. Tak pomagamy naszym klientom budować stabilne inwestycje.

Sprzedaż
nieruchomości

Doradzamy w zakupie i sprzedaży nieruchomości w Warszawie i okolicach. Pomożemy znaleźć idealną inwestycję lub najlepszego kupca, zwracając uwagę na specyfikę warszawskiego rynku.

Komercja i doradztwo
inwestycyjne

Świadczy usługi w obsłudze klientów zainteresowanych zakupem i sprzedażą oraz najmem nieruchomości komercyjnych. Przygotowujemy analizy opłacalności inwestycji i pomagamy naszym klientom przy pozyskaniu finansowania.

Zarządzanie
najmem

Bezpieczna inwestycja w nieruchomość nie musi oznaczać indywidualnego zarządzania. Z LOCO Real Estate masz możliwość kontrolowania swojej inwestycji z każdego miejsca na świecie, zyskując spokój i gwarancję profesjonalnej obsługi.

Home
Staging

Jakie wrażenie, jakie robi Twoje mieszkanie na kupcach lub najemcach? Liczy się pierwsze 5 sekund! Przyciągnij dzięki profesjonalnej usłudze aranżacji wnętrz (home staging).

Remonty
nieruchomości

Pomożemy Ci zorganizować remont mieszkania na wynajem lub sprzedaż. Nasza ekipa fachowców z 15-letnim doświadczeniem odświeży wnętrze lub dokona gruntownego remontu według Twoich wytycznych.

Sprzątanie
nieruchomości

Zapewnimy stały porządek i czystość w Twoim apartamencie, mieszkaniu czy domu. Wyręczymy Cię z obowiązków, na które nie masz czasu. Nasz zespół gwarantuje schludność, szybkość działania i dyskrecję.

Relokacja
ekspresowa

Sprawiamy, że przeprowadzka do Warszawy staje się łatwa, nawet dla obcokrajowców. Przewieziemy wszystko na nowe miejsce, i zapewnimy Ci pełen komfortu startu w nowym kraju.